Poznaj nas bliżej

Kto tworzy Tęczową Dolinę?

Kadra zarządzająca to dwie mamy z wieloletnim doświadczeniem prowadzenia niepublicznych żłobków w Warszawie (Bemowo i Białołęka).

W każdej grupie (liczącej 15 os.) opiekę nad dziećmi sprawują dwie osoby, które posiadają kwalifikacje zgodne z “Ustawą o opiece nad dziećmi w wieku do lat 3”. Dodatkowo z opiekunkami pracuje osoba wspomagająca – pomoc opiekunki.

Ciocie są empatyczne, ciepłe i mają ogromne serce do maluszków.
Kiedy prowadzą zajęcia sensoryczne albo plastyczne, lubią się pobrudzić razem z dziećmi. Nie będą jednak na siłę włączać dzieci do grupowych zabaw. Jeśli dzieci będą miały ochotę na inną i samodzielną zabawę, to mogą!

PRZESTRZEŃ

Jeśli szukasz żłobka, gdzie organizacja przestrzeni i wyposażenie podąża za najnowszymi trendami, zapraszamy do nas.
Wnętrza, w których będą przebywać dzieci, emanują harmonią i naturą. Ograniczyliśmy kolorystykę do minimum, żeby zapobiec przebodźcowaniu. Wybraliśmy jasne, drewniane meble. W zależności od sali, w wyposażeniu pojawiają się akcenty kolorystyczne nawiązujące do nazwy grupy.

SALE

Mamy 4 sale dla 4 grup o powierzchni ok. 40m2.
Każda sala ma własną łazienkę dostosowaną do potrzeb małych dzieci.
Z szatni jest wyjście na teren zielony i plac zabaw.

Żłobek znajduje się na parterze. Piętro wyżej jest Przedszkole, a w niej przestrzeń do zabawy i bufet z pyszną kawą i przekąskami.

Dla wygody osób podróżujących samochodem – mamy własny, duży parking.

PLAC ZABAW

Natura to jeden z filarów naszej misji, dlatego plac zabaw jest stworzony z naturalnych materiałów: dużo drewna, piasku, zieleni.
Mamy wszystko to, co kochają mali odkrywcy: namiot tipi, dużą piaskownicę, kuchnię błotną. Na ścieżce sensorycznej rozwiniemy wyobraźnię dotykową i koordynację ruchową.
W naszym ogródku warzywnym maluszki będą obserwować cykl rozwoju roślin, nauczą się jak o nie dbać. Kiedy przyjdzie czas zbiorów, sprawdzimy, jak pysznie smakują świeże warzywka!

WYŻYWIENIE

Najsmaczniejsze są śniadania i podwieczorki, które są przygotowywane na miejscu, dlatego mamy własną kuchnię dostosowaną do serwowania posiłków.
Będziemy zachęcać nasze skarby do samodzielności i rozwijania smaków.
Część potraw będzie podana tak, żeby dzieci mogły same komponować kanapeczki z talerza warzyw, pieczywa, nabiału. Danie mleczne będzie również dostępne.

Obiad – zupa i drugie danie – przygotowany jest przez firmę cateringową, która spełnia nasze wysokie wymagania i serwuje posiłki dostosowane do potrzeb małych dzieci.