Poznaj nas bliżej

O nas

Kto tworzy Tęczową Dolinę?

Kadra zarządzająca to dwie mamy z wieloletnim doświadczeniem prowadzenia niepublicznych żłobków w Warszawie (Bemowo i Białołęka).

W każdej grupie (liczącej 15 os.) opiekę nad dziećmi sprawują osoby z odpowiednimi kwalifikacjami. W każdej grupie mamy nauczycielkę polskojęzyczną oraz native speakera.

W naszej ofercie proponujemy:

  • logopedię
  • język hiszpański
  • język angielski (native speaker) – 8 h dziennie
  • gimnastykę
  • rytmikę
  • zajęcia z psychologiem
  • mini zoo
  • dogoterapię
  • cykliczne lekcje biblioteczne

Ciocie są empatyczne, ciepłe i mają ogromne serce do przedszkolaków.

Kiedy prowadzą zajęcia sensoryczne albo plastyczne, lubią się pobrudzić razem z dziećmi. Nie będą jednak na siłę włączać dzieci do grupowych zabaw. Jeśli dzieci będą miały ochotę na inną i samodzielną zabawę, to mogą!

PRZESTRZEŃ

Jeśli szukasz przedszkola, gdzie organizacja przestrzeni i wyposażenie podąża za najnowszymi trendami, zapraszamy do nas.

Wnętrza, w których będą przebywać dzieci, emanują harmonią i naturą. Ograniczyliśmy kolorystykę do minimum, żeby zapobiec przebodźcowaniu. Wybraliśmy jasne, drewniane meble. W zależności od sali, w wyposażeniu pojawiają się akcenty nawiązujące do nazwy grupy.

SALE

Mamy 3 sale dla 3 grup o powierzchni ok. 50 m2.

Każda sala ma własną łazienkę dostosowaną do potrzeb małych dzieci.

Z szatni jest wyjście na teren zielony i plac zabaw.

Dla wygody osób podróżujących samochodem – mamy własny, duży parking.

PLAC ZABAW

Natura to jeden z filarów naszej misji, dlatego plac zabaw jest stworzony z naturalnych materiałów: dużo drewna, piasku, zieleni.

Mamy wszystko to, co kochają mali odkrywcy: namiot tipi, dużą piaskownicę, kuchnię błotną. Na ścieżce sensorycznej rozwiniemy wyobraźnię dotykową i koordynację ruchową.

W naszym ogródku warzywnym maluszki będą obserwować cykl rozwoju roślin, nauczą się jak o nie dbać. Kiedy przyjdzie czas zbiorów, sprawdzimy, jak pysznie smakują świeże warzywka!

WYŻYWIENIE

Najsmaczniejsze są śniadania i podwieczorki, które są przygotowywane na miejscu, dlatego mamy własną kuchnię dostosowaną do serwowania posiłków.

Będziemy zachęcać nasze skarby do samodzielności i rozwijania smaków.

Część potraw będzie podana tak, żeby dzieci mogły same komponować kanapeczki z talerza warzyw, pieczywa, nabiału. Danie mleczne będzie również dostępne.

 Obiad – zupa i drugie danie – również przygotowywane są na miejscu